» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Sales administration specialista - analytik

Popis pozice:

  • analyzuje dopad zákaznických požadavků na zásoby firmy
  • reportuje zákaznické požadavky
  • spolupracuje na tvorbě kontrolních mechanismů pro kontrolu zákaznických požadavků v SAP
  • navrhuje zlepšení a vytváří interní postupy
  • podporuje běžou operativu týmu SalesAdmin

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá komunikativní znalost AJ
  • znalost systému SAP či jiného ERP
  • technické myšlení, schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost

Naše nabídka:

  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy/možnost náhradního volna
  • flexibilní pracovní doba - příchod mezi 7 - 8
  • částečně dotované obědy
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • jazykové kurzy přímo ve firmě (možnost hradit z kafeterie)
  • dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i hlídané parkoviště přímo před továrnou
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275