» Kariéra

Kariéra

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o. v Plzni na Borských polích hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici:

HR Business Partner

Náplň práce:

  • úzká spolupráce s manažery a jejich podpora v oblasti HR
  • podpora manažerů v oblasti kariérního růstu jejich podřízených
  • poradenství zaměstnancům v pracovně-právní oblasti
  • koordinace náborových procesů
  • nastavení procesů interní komunikace, budování dobrých vztahů mezi zaměstnanci a řešení individuálních problémů
  • koordinace mzdových záležitostí jednotlivých oddělení
  • spolupráce na aktivitách a projektech podporujících udržení zaměstnanců
  • podpora HR projektů dle potřeby
  • reporting HR manažerovi

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • dobrá znalost HR procesů, české legislativy a Zákoníku práce
  • znalost AJ na úrovni B2
  • zkušenost v oboru HR min. 2 roky
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost personálního systému EGJE výhodou
  • schopnost budovat dobré vztahy napříč společností
  • analytické a otevřené myšlení, schopnost stanovovat si priority a umění týmové spolupráce
  • komunikativní a vstřícná osobnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Markéta Šimánková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika