» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Procesní specialista logistiky

Náplň práce

  • SAP – spravuje systém skladových transakcí, sleduje změny v procesu a jejich návaznost, testuje úpravu transakcí a nové transakce
  • SAP – monitoruje a optimalizuje systém v návaznosti na procesy ve skladu, spolupracuje s IT oddělením
  • SAP – připravuje a spravuje dokumentaci a školí pracovníky skladu
  • Podílí se na analýzách a návrhu optimalizací jednotlivých procesů vedoucích ke zvýšení efektivity, kapacity skladu, kvality a spokojenosti zákazníků
  • Podílí se na vytváření pracovních instrukcí na oddělení logistiky, dokumentů FMEA a kontrolní plán

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Znalost práce s PC (MS Office) – Excel na úrovni „expert“ (tvorba maker)
  • SAP – modul WM podmínkou, modul SP výhodou, praxe min 2 roky
  • Praxe v logistice v automobilovém průmyslu výhodou
  • Odolnost vůči dlouhodobému stresu, flexibilita
  • Aktivní, iniciativní a systémový přístup

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy/možnost náhradního volna
  • Flexibilní pracovní doba - příchod mezi 7 - 8
  • Částečně dotované obědy
  • Další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • Jazykové kurzy přímo ve firmě (možnost hradit z kafeterie)
  • Dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i hlídané parkoviště přímo před továrnou
  • Kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275