» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Specialista inspekcí

Náplň práce

  • příprava inspekčních systémů prototypových výrob
  • tvorba testovacích scriptů inspekčních systémů
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků
  • napojení inspekčních systémů na systém sledovatelnosti výrobků
  • spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráce při zlepšování výrobních procesů
  • testování prototypových výrobků

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (nastavení PC, nastavení portů, MS Office zejména Excel)
  • zkušenosti s programováním výhodou
  • schopnost přesného a stručného vyjadřování, analytické myšlení, manuální zručnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • částečně flexibilní pracovní doba (začátek 7:00 - 8:00, konec 15:30 - 16:30) a pět týdnů dovolené
  • benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • možnost částečně dotovaného stravování (oběd za 15 Kč) s výběrem z několika druhů jídel
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • teambuildingové akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • odměna ke kulatému pracovnímu jubileu, dárek ke každým narozeninám
  • čisté a klimatizované pracovní prostředí
  • sleva na výrobky Panasonic
  • výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a až pět rodinných příslušníků
  • výhodné vstupné na kulturní a sportovní akce v okolí
  • příspěvek na údržbu pracovních oděvů

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275