» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Inženýr dodavatelské kvality

Náplň práce

  • provádí externí dodavatelské audity dle VDA6.3 se zaměřením na kvalitu výrobku a stabilitu procesu
  • spolupracuje na periodickém hodnocení dodavatelů a organizuje jednání s dodavatelem vedoucím ke zvýšení kvality výrobku a stability výrobního procesu u dodavatele
  • zajišťuje vkládání technické dokumentace a jejích změn na PPAP
  • schvaluje a kontroluje schvalovací listy pro nové materiály
  • připravuje a eviduje schválené a limitní vzorky
  • vytváří a aktualizuje pracovní instrukce pro kontrolory kvality

Požadavky

  • ÚSO/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • znalost nástrojů kvality (VDA 6.3., PPAP apod.)
  • ŘP sk. B
  • flexibilita, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dobrou dopravní dostupnost jak z Pardubic, tak i okolí
  • pracovní dobu s flexibilním začátkem a koncem
  • závodní stravování s obědy za 15 Kč
  • 5 týdnů dovolené a další benefity

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276