» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Projektový vedoucí automotive

Náplň práce

  • vedení členů PDT (Project Development) týmu a předávání změn designu do výroby v průběhu zavádění nových produktů
  • komunikace s Japonskem a dalšími vývojovými kancelářemi
  • vydávání výkresové dokumentace, technická podpora oddělení nákupu, komunikace s dodavateli
  • plánování a řízení projektů, sledování a implementace designových změn
  • příprava dokumentace nových modelů
  • prostředník pro komunikaci se zákazníkem ohledně vzorků, podávání hlášení, navrhování a schvalování výkresů a testování produktů v automobilech
  • správa projektových nákladů

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání technického směru (elektrotechnik, strojař)
  • plynulá angličtina (čeština není nutná)
  • zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu vítány
  • dobré komunikační a jednací schopnosti
  • rozvinuté organizační schopnosti, aktivní přístup, osobní nasazení
  • analytické myšlení, týmový duch

Nabídka

  • samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275