» Kariéra

Kariéra

Máš chuť posunout svoji kariéru o kus dál? Zajímají tě nejnovější technologie? Chceš nahlédnout pod pokličku výroby televizí špičkové kvality?
.... právě teď máš možnost být u toho!!!
Společnost Panasonic v Plzni hledá posilu do svého týmu kvality.

Technik zavádění nových modelů

Náplň práce:

  • testování nových modelů TV očima zákazníka
  • poskytování zpětné vazby ohledně zjištěných nedokonalostí do ostatních oddělení
  • aktivní spolupráce na přípravě schvalování nových modelů
  • manipulace se vzorky nových modelů TV
  • tvorba dokumentace (test reporty, záznamy měření, ...)

Požadujeme:

  • SŠ, technické zaměření výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
  • základní komunikace v AJ - výhodou
  • schopnost aktivně komunikovat s okolím
  • zájem o novinky v oboru spotřební elektroniky

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Zuzana Pešková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika
Telefon: 378 211 217