» Kariéra

Kariéra

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o. v Plzni hledá v souvislosti s rozjezdem nové výroby v oblasti tepelných čerpadel nového zaměstnance pozici:

Specialista nákupu

Náplň práce:

  • kalkulace, analýza, příprava dat - materiálové náklady, inventury, odhady a plánování nákladů
  • tvorba reportů
  • kontrolní činnosti oddělení nákupu - aktualizace procedur, kontrola katalogu a objednávek, kontrola systémového nastavení
  • spolupráce s nákupním týmem a ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (ekonomického oboru výhodou)
  • základní znalosti finanční ekonomiky výhodou
  • práce s PC - MS office (Excel, Word, Powerpoint)
  • znalost anglického jazyka (B1)
  • analytické a matematické myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost, důkladnost
  • chuť učit se nové věci
  • smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • kafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Pozice dává příležitost i absolventům bez praxe, kteří mají odpovídající předpoklady a zejména chuť naučit se něco nového. Požadovaný nástup od 1.9.2018 nebo dohodou.

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Markéta Šimánková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika