» Kariéra

Kariéra

Máš chuť posunout svoji kariéru o kus dál? Zajímají tě nejnovější technologie? Chceš nahlédnout pod pokličku výroby televizí špičkové kvality?
.... právě teď máš možnost být u toho!!!
Společnost Panasonic v Plzni hledá posilu do svého týmu kvality.

Specialista kvality

Náplň práce:

  • podílení se na zajištění kvality výroby
  • analýza dat, vyhodnocování a reporting klíčových ukazatelů z procesu a z trhu
  • vyhledávání příčin problémů kvality, spolupráce na nápravných opatření
  • ověřování produktu z pohledu kvality a bezpečnosti
  • administrace související dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro
  • AJ na úrovni B1
  • znalost práce na PC
  • vyhláška 50 výhodou
  • ochota učit se novým věcem, schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti bez nutnosti dojíždění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • nadstandartní systém vzdělávání a odborného růstu
  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Zuzana Pešková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika
Telefon: 378 211 217