» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic v Plzni hledá do svého týmu kolegu, který je fanda do technických novinek a má chuť podílet se na projektu automatizace výrobních linek.

Specialista Production Engineering

Náplň práce:

  • evidence, správa a objednávání revizí výrobního zařízení
  • tvorba elektrických výkresů
  • příprava manuálů pro vlastní vyvíjené zařízení
  • příprava podkladů a vyhodnocování výsledků „Quality business plánu“

...a také: návrhy a praktické zapojování elektrických obvodů, programování PLC, 3D modelování, atd...

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • platná vyhl. 50
  • mírně pokročilá znalost AJ
  • základní znalosti automatizace (PLC, pneumatické obvody,...)
  • uživatelská znalost PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Zuzana Pešková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika
Telefon: 378 211 217