» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Vedoucí výrobní kvality

Pro vedení našeho skvělého týmu v oddělení výrobní kvality a analýz hledáme zkušeného a zapáleného kolegu.

Pracovní náplň:

• řídí, zabezpečuje a zodpovídá za plynulý provoz oddělení výrobní kvality, analýz a laboratoře následné analýzy
• řídí a zodpovídá za monitorování výrobních vad a podílí se na hledání a zavádění nápravných opatření
• řídí a zodpovídá za včasné provedení analýz a oprav vadných jednotek jak z výrobních linek, tak i od zákazníků
• řídí a dohlíží na přípravu výrobního oddělení kvality a analýz při náběhu nových projektů
• účastní se pravidelných meetingů (denní, týdenní, měsíční)

Požadavky na kandidáty:

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• aktivní znalost anglického jazyka
• alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
• zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu výhodou
• znalost práce s PC (MS Office), znalost SAP výhodou
• zkušenosti s vedením lidí
• vysoké pracovní nasazení a zájem o obor, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup

Vhodné i pro absolventy, kteří jsou zapálení v oboru a opravy všemožné elektroniky praktikují jako svůj koníček.

Úspěšným kandidátům nabízíme:

• zázemí stabilní výrobní společnosti reprezentující celosvětově známou značku Panasonic
• dynamické pracovní prostředí automobilového průmyslu se silným důrazem na kvalitu a orientací na zákazníka
• možnost pracovat s vyspělými technologiemi a dále se vzdělávat v oboru
• závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• 5 týdnů dovolené
• flexibilní začátek pracovní doby

Pardubice

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Lucie Micková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 221