» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Operátor materiálové přípravy

Náplň práce

  • Zajištění přípravy materiálu do feedrovacích (podávacích) zařízení, zásobujících SMT výrobní linky - u práce se sedí
  • Základní údržba feedrovacích zařízení
  • Provádění směnových reportů o provedené práci
  • Převážně samostatná práce se zodpovědností za kvalitu výrobků a efektivní výrobu

Požadujeme

  • Spolehlivost, pečlivost, zručnost, zájem o práci
  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • Základní znalost obsluhy PC
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny - střídá se krátký a dlouhý týden)

Nabízíme

  • nástupní mzdu 23 000 Kč, během půl roku navýšení možné na 26 000 Kč
  • šanci pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy
  • díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle úrovně a znalostí kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování (obědy za 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • benefity formou kafeterie
  • dobrá dopravní dostupnost z Pardubic a okolí (bus 14, 25)

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276