» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Technik - jednosměnný provoz

Náplň práce

  • navrhuje, vyrábí a montuje konstrukce a vozíky z trubkového systému
  • kontroluje technický stav a provádí údržbu konstrukcí a vozíků z trubkového systému ve výrobě
  • sleduje stav provozních zásob materiálu trubkového systému a navrhuje potřebné množství nakupovaného materiálu
  • reportuje řešené úkoly vedoucímu
  • provádí a navrhuje úpravy pracovišť pro optimalizaci výroby (čas, náklady, kvalita)
  • technická podpora a účast při realizaci úkolů a projektů v odd. Industrial Engineering
  • spolupracuje s ostatními členy oddělení

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na podobné pozici je výhodou
  • samostatnost, manuální zručnost, aktivní přístup a spolehlivost
  • schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresu
  • práce v jednosměnném provozu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práce na jednu směnu
  • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí se stálou teplotou, obklopen moderními technologiemi
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka)
  • odpočinout si můžete 5 týdnů a přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276