» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Technik na oddělení automatizovaného osazování

Náplň práce technika

  • kontroluje dodržování pracovních a technologických postupů při opravě či seřízení stroje
  • provádí školení obsluhy strojů a zařízení, zodpovídá za správnou manipulaci se stroji
  • vyhodnocuje a zpracovává statistické údaje o stavu strojů a jednotlivých výrobních linek
  • spolupodílí se na vytváření pracovních instrukcí
  • je odpovědný za efektivní využívání technologického zařízení
  • na zařízení SMT linky provádí v zastoupení činnosti související s produkcí desek plošných spojů
  • řídí a provádí údržbu na strojích a zařízeních
  • spolupracuje s kvalitou a podílí se na odstraňování závad souvisejících s nastavením stroje

Co k této práci potřebujete

  • SŠ vzdělání elektrotechnického či strojírenského směru
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • pečlivost, odpovědnost, komunikativnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny, krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme

  • Šanci získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy
  • Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy
  • Dotovaná cena jídel od 15 Kč
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • Odpočineme si 5 týdnů
  • Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276