» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Metrolog (automotive výroba)

Co budete dělat

  • vykonává činnosti spojené s administrativou v oblasti metrologie, např. zajišťování kalibrací u externích společností, kontrola plánu kalibrace
  • udržuje databázi měřících zařízení v aktuálním stavu (SAP)
  • připravuje a kontroluje rozpočet určený pro kalibrace
  • zajišťuje podporu při MSA (analýza systému měření) – spolupracuje při organizování a testování vzorků a měřících zařízení včetně jejich vyhodnocování
  • zajišťuje řízení referenčních vzorků (SAP)
  • jedná se o náhradu za kolegyni odcházející na mateřskou dovolenou, nicméně i po návratu je u nás běžně bezproblémové nalezení jiné vhodné pozice

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, komunikační schopnosti, důslednost a pečlivost
  • zkušenosti z oblasti měřících zařízení, znalost metrologického zákona výhodou
  • práce se systémem SAP výhodou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu a znalost normy ISO/TS 16949 (resp. ISO 9001 a IATF 16949) výhodou

Co nabízíme

  • Šanci získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy
  • Částečně flexibilní pracovní dobu (příchod mezi 7:00 a 8:00)
  • Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka osmi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy
  • Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • Odpočineme si 5 týdnů
  • Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276